Meble do łazienki na wymiar

meble lazienkowe na wymiar

Aby stworzyć piękne, ręcznie robione meble łazienkowe na zamówienie, nie szukaj dalej niż u stolarza meblowego Michała Turka. On, jako projektant i wykwalifikowany rzemieślnik stworzy dla ciebie wspaniałą łazienkę, toaletę i rozwiązania do przechowywania, dostosowane do konkretnych wymagań każdego klienta.

Niezależnie od wielkości, kształtu i ograniczeń Twojej łazienki, stolarz Turek zadba o Twoje meble. Wykorzystując każdy kawałek przestrzeni i maksymalizując nierówności w twoim pokoju, twojej łazience.

Wybierając wykonane na miarę meble łazienkowe do swojego domu, zyskujesz praktyczną, funkcjonalną i całkowicie wyjątkową łazienkę. Dodaj własną indywidualną pieczęć do swojego projektu mebli; wybierz style i mozaiki, lustra i materiały do szafek łazienkowych. Stwórz ekskluzywny zestaw łazienkowy, kompletując szafki, zabudowę wanny czy pralki w podobnym stylu.

Materiały stosowane w meblach łazienkowych

Dobrze dobrane meble łazienkowe stanowią uzupełnienie ceramicznych wariantów w każdej łazience. Meble łazienkowe w 100%. W galerii można znaleźć zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne projekty.

Zastosowane materiały:

  • płyta melaminowa,
  • płyta MDF o wysokim połysku,
  • foliowana płyta MDF,
  • fornir naturalny i modyfikowany,
  • drewno.

Czym wyróżniają się nasze projekty łazienek?

Projektujemy, tworzymy i instalujemy piękne meble łazienkowe na zamówienie, które zapewniają nieskazitelną harmonię w przestrzeni, a jednocześnie maksymalizują jej wykorzystanie.

Specjalizujemy się w niestandardowych szafkach podumywalkowych, szafach lustrzanych, obudowach urządzeń, magazynach łazienkowych oraz umywalkowych i zlewowych. Aby zrealizować preferencje stylu w każdym szczególe – bez względu na to, czy jest to uroczy, bogaty, nowoczesny, czy też niedościgniony – nieustannie poszukujemy inspirujących i innowacyjnych materiałów i wykończeń.

Dokładnie rozumiemy, jak materiały współpracują ze sobą i pasjonują się drobnymi szczegółami, które sprawią, że twoje wrażenia będą przyjemniejsze, jak podgrzewane lustra zapobiegające zaparowywaniu.

Aby uzyskać naprawdę wyjątkowy akcent, oferujemy niewielką ekskluzywną kolekcję wspaniałych zlewozmywaków i akcesoriów z Włoch.

Indywidualne meble w łazience, w tym drewniane szafki i wysokiej klasy oprawy i wykończenia, mogą przekształcić każdą łazienkę z czysto funkcjonalnej przestrzeni w luksusową oazę. Nasi wyspecjalizowani rzemieślnicy wykonają pracę z Twoją przestrzenią, aby stworzyć funkcjonalny pokój o atmosferze, o jakiej marzyłeś.

Dzięki nam twoja łazienka zyska nowy wymiar

Specjalna szafka podumywalkowa to najlepsze miejsce do zorganizowania wszystkich kosmetyków potrzebujących miejsca do przechowywania w rodzinnej łazience. Dzięki szafce pod zlewem i wyciętym szufladom, które umożliwiają przechowywanie nawet wokół odpływowych rur odpływowych, niestandardowa szafka podumywalkowa to idealny sposób na zmaksymalizowanie przestrzeni magazynowej w najmniejszym pomieszczeniu w domu.

Nasze szafki podumywalkowe mogą być wykonane w dowolnym stylu, aby współdziałać z tradycyjną lub nowoczesną łazienką i mogą być zawieszone na ścianie, wyposażone w listwę przypodłogową lub cokół. Dzięki nieskończonej liczbie opcji projektowania drzwi i możliwości dowolnej wielkości urządzenia, nasze niestandardowe jednostki toaletowe w pełni wykorzystują każdy metr kwadratowy powierzchni.

Wiemy, jak trudno jest znaleźć miejsce do przechowywania ręczników i jak brzydkie i niepraktyczne są pojemniki łazienkowe, więc wyobraź sobie, że oba te przedmioty są ukryte. Nasze ręcznie robione szafki podumywalkowe mogą zawierać półki z prawdziwego drewna, aby utrzymać ręczniki na wyciągnięcie ręki, a także wyciągnąć kosze, aby wszystko było schludne i uporządkowane. Dlaczego nie zadzwonić do nas, aby porozmawiać o tym, jak możemy zaprojektować Twoją własną toaletkę?