Drapak dla kota na zamówienie

Drapak w mieszkaniu zrobiony przez nas

Zamów domki dla kotów w Meble Turek aby pomóc kotom poczuć się jak w domu. Wieże dla kotów, drzewa i drapaki sprawiają, że Twój kot lub kotek wspina się i chwyta za dobrą zabawę! U stolarza Michała Turka znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych mebli dla kotów, wielopoziomowych wież i drapaków na wymiar dla swojego futrzanego przyjaciela.

Warto postawić na drapak na miarę

Meble dla kotów to podstawa dla wielu właścicieli kotów. Struktury wielopoziomowe są idealne dla bardziej żądnych przygód kotów, które uwielbiają wspinać się i bacznie obserwować otoczenie z domków. Drzewa kotów i wieże są dostępne w kryjówkach, idealne do obserwacji środowiska z bezpiecznej odległości. Przestrzenie te pozwalają również bardziej nieśmiałym kotom i kociętom mieć wygodne miejsce do zwijania się i drzemania lub pielęgnacji. Drzewa dla dużych kotów na wymiar są doskonałym wyborem dla wielu czworonogów, ponieważ zapewniają one zwierzętom miejsce do wspólnej zabawy lub odpoczynku oddzielnie w zależności od ich nastroju.

Dla czego koty uwielbiają nasze drapaki na zamówienie

Meble dla kotów mogą również zawierać drapaki! Dlaczego twoje ulubione koty drapią? Koty drapią z kilku powodów:

  • czasami w celu oznaczenia terytorium,
  • dla złagodzenia stresu,
  • czasami w celu zadbania i utrzymania niewygodnej skóry z pazurów.

Drapanie kotó może pomóc utrzymać kotów z pazurami z dala od mebli lub zasłon i dać im swoje własne miejsce. Wiele drzew i wież kotów na wymiar jest wyposażonych w obszar drapania, dzięki któremu mogą pracować na pazurach. Są one również dostępne osobno dla właścicieli, którzy wolą kupować samodzielne drapaki dla kotów lub kilka do miejsca w domu.

Koty uwielbiają się wspinać po kocich drzewach

leżący kot

Cat tree, drapak, drzewo dla kotów – jakkolwiek je nazywasz, koty je uwielbiają. Koty są naturalnie ciekawymi stworzeniami, które uwielbiają bawić się i odkrywać. One również lubią być wysoko. Opierają się na pionowych obszarach dla bezpieczeństwa, komfortu i zabawy. Zapewnienie Twojemu kotu wysokościowych opcji do zabawy to nie tylko luksus, to kluczowy aspekt życia kota. Koty lubią nadzorować swoje terytorium. Ich żartobliwy, a czasem prywatny charakter oznacza, że będą szukać stanowisk, aby móc badać okolicę. „Cat tree” to świetny sposób, aby przekierować niechciane szponiaste łapy. Jeśli twój kotek drapie twoje meble lub ubrania, mieszkanie z drzewa kota na wymiar może stanowić doskonałą okazję do drapania, które odciągnie twojego kota od cennych rzeczy. Drzewka dla kotów to najłatwiejszy sposób, aby zapewnić kotom możliwość drapania, wspinania się i zabawy. Robiąc zakupy dla najlepszego kota, pamiętaj o rozmiarze (duży kot) i osobowości. Ważne jest, aby czuł się komfortowo podczas spania, więc wybierając najlepsze drzewa dla kotów, szukaj obić, które będą pasowały do Twojego kotka.

Niektóre mieszkania dla kotów są bardziej wyrafinowane, wyposażone w kryjówki i zabawki, aby zapewnić im więcej doświadczenia. Zasięg dla kotów w zakresie od 48 cali do 106 cali. Wielkość twojego kota zależy od wielkości kota, ale także od wielkości domu i dostępnej przestrzeni. Zamów idealny domek dla kota dzisiaj od Meble Turek do idealnego miejsca na zabawę dla zwierząt domowych.

Idealne legowisko dla kota

Drapak to także legowisko

Nie jest tajemnicą, że każdy kot uwielbia długą, luksusową drzemkę, więc znalezienie idealnego łóżka dla kota na wymiar jest niezbędne. Legowiska dla kotów to świetny sposób na zapewnienie kotu lub kotku wygodnego miejsca do spania, drzemki i siedzenia. Koty śpią do 18 godzin dziennie, a wielu właścicieli zwierząt domowych decyduje się na umieszczenie wielu łóżek dla dużych kotów w różnych częściach ich domu, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę, bez względu na to, gdzie ich kotka postanowi się zwijać i drzemać. Podanie opcji dla kociego kotka pozwala im decydować, gdzie czują się najlepiej, a także pomaga chronić meble i pościel! U stolarza Michała Turka znajdziesz szeroki wybór łóżek dla kota na zamówienie, które zmieszczą się w każdym miejscu Twojego domu, od amortyzujących łóżek podgłówkowych do łóżek przy oknie i jaskiń kotów. Jaką pościel będzie uwielbiał twój kot?

Wielu właścicieli zwierząt domowych uwielbia specjalne łóżka dla kotów, takie jak podgrzewane łóżka dla kotów. Jeśli twoje zwierzę zwykle przebywa na zewnątrz lub jest seniorem, może cieszyć się podgrzewanym łóżkiem dla kota na zamówienie, które pomaga zatrzymać ciepło ciała. Podgrzewane łóżka dla kotów mogą być używane wszędzie, od ganków i patio po stodoły i szopy. Nawet domowe koty mogą cieszyć się zwijaniem w tych ciepłych obszarach.

Luksusowe łóżka dla kotów dodają klasy Twoim ulubionym miejscom odpoczynku. Luksusowe i designerskie łóżka dla kotów mogą mieć dowolny kształt i wielkość, a także nowoczesne kuliste grzędy, miniaturowe leżanki i leżanki, a nawet kombinacje nocnych łóżek dla kotów i domowych pupili, którzy preferują bardziej luksusowy wygląd.

Wizualizacje drapaków

Zdjęcia realizacji drapaków

Drapak na wymiar
Drapak dla kota na zamówienie
Cat tree zrobiony w Turku
Duży kot na drapaku
Duży kot na legowisku
Kot skaczący na kocie drzewo
Koty bawiące się na drapaku
Tani drapak wykonany przez naszego stolarza