Meble dla młodzieży w kolorze białym

białe meble młodzieżowe

„Rosnące” meble dla dzieci i młodzieży

Otwórz drzwi, włóż rzeczy, zamknij drzwi – a pokój zrobi czyste wrażenie. Białe meble młodzieżowe nie zajmują dużo miejsca i są prostą drogą do łatwego utrzymania kontroli i porządku w pokoju twojego dziecka. Wraz z łóżkiem i dopasowaną obszerną komodą pokój wygląda schludnie i oferuje dużo miejsca do przechowywania.

Meble, które rośnie razem z twoim dzieckiem: tak to wygląda w Meble Turek

Dziki, zbuntowany i głośny – tak jest w większości pokoi młodzieżowych i dziecięcych . I to dobrze, bo tutaj dzieci mogą się dobrze czuć i rozwijać. Niemniej jednak, zgodnie z wrażeniem, mam dostęp do mebli białego pokoju młodzieżowego. W większości składa się z łóżka, wieszaka, biurka i komody.
Meble są wizualnie skoordynowane, oferując praktyczne przegródki, szuflady i mnóstwo schowków, a półki można łączyć ze sobą. Pokój jest zawsze nowy, ale łóżko nie jest tak duże, jak mogłoby się wydawać. Żaden problem! Niezależnie od tego, gdzie są umieszczone meble, zawsze pasują do siebie i zapewniają porządek w pomieszczeniu.
Ostatecznie, jeśli potrzeba więcej miejsca, możesz łatwo uzupełnić zestaw o inne przedmioty z serii lub innych mebli. Wiele pokoi młodzieżowych jest jeszcze gorszych niż się spodziewano, napoje gazowane długo utrzymują się w smaku, a w pokoju gościnnym wciąż stanowią dobrą figurę.

mebelki dla chłopca zrobione w Turku

Poczytaj także:

Mix białych mebli: Te części składają się na pokój młodzieżowy

Pokój młodzieżowy składa się z kilku części, które razem składają w całość. Tutaj możesz dowiedzieć się, jakie to są części i jakie mają specjalne funkcje.

 • Szafa: dużo miejsca na wiele rzeczy

 • Dzisiaj powinny to być dżinsy, jutro przytulne spodnie dresowe, a potem kombinezon po dniu jutrzejszym. Szafa dużo się spotyka, a dzieci, gdy tylko zdecydują się założyć ubranie, chcą założyć Sierpnia, leci wszystko szybko. Szafa, stanowiąca element białych mebli młodzieżowych, od stolarza zapewnia dużo miejsca z dużą ilością schowków na różnych wysokościach, do których łatwo dotrzeć. Żaluzje służą do wieszania butów i sprzętu sportowego, a na jednej lub kilku wieszakach na ubrania wieszamy kurtki, ubrania, spodnie i spódnice.
  Twoje dziecko lubi grać Rockstar i ćwiczyć przed lustrem? Następnie szafa jest lustrzana z lustrzanymi drzwiami, więc jeśli lustro ma dodatkowy obszar, nie ma go na ścianie, a szafa jest mniej obszerna.

 • Komody i szafki nocne: szuflady tworzą przestrzeń do przechowywania

 • Komody Zapewniają mnóstwo miejsca do przechowywania, ponieważ w głębokiej szufladzie można dużo pomieścić. Na szerokiej półce swoich dzieci można również ustawić akwarium, ulubione książki lub nawet stereo.
  Miejsce na książki, na wierzchu lampka nocna a w otwieranych szufladach lub półkach chusteczki są pod ręką. Kompaktowe białe meble młodziezowe można szybko zmienić, dzięki czemu mogą one również umieścić w innym miejscu.

 • Łóżko: miejsce do wypoczynku i schodzenia

 • Granie, spanie, nauka – to coś, co możesz zrobić całkiem nieźle. Każdy czeka na spokojny sen. Oprócz klasycznych modeli, wiele łóżek młodzieżowych (Jakie łóżka są szczególnie odpowiednie do pokoju młodzieżowego?) jest funkcjonalnie zaprojektowanych, na przykład indium, przydatna jest przestrzeń pod materacem lub materac z wygodnym rozkładaniem.
  Twoje dziecko jest jeszcze młodsze, a sala młodzieżowa raczej mała? Łóżko o szerokości 90 cm to dobry wybór. Jeśli potomstwo jest już w wieku nastolatków, mogę sięgnąć również po szerokie łóżko z obszarem leżącym na 140 cm.

 • Biurko: do pracy domowej i hobby

 • Od pierwszej klasy trzymaj biurko w białym pokoju młodzieżowym. Stoły są nie tylko do odrabiania zadań domowych, ponieważ jedno z dzieci może robić wspaniałe rzeczy, rysować lub robić inne hobby. Duża powierzchnia robocza na wysokości i ergonomiczny zapewnia dzieciom dużo miejsca do pracy dla nastolatków, więc informacje o sierpniu można znaleźć wygodnie. Szuflady od Meble Turek posiadają gotowe miejsce na długopisy i zestawy, a dzięki odkształcalnym modelom blat może przechylać się do przodu.

meblościanka dziecięca z łóżkiem

W zestawie, na zamówienie i z jakich materiałów?

Pokoje młodzieżowe są dostępne w wielu różnych wzorach, wykonanych z prawdziwego drewna lub z dekorami w atrakcyjnych kolorach.

Co muszę wziąć pod uwagę przy zakupie mebli do pokoju młodzieżowego?

Nastolatkowie mają swój własny gust i wiedzą dokładnie, co lubią – a czego nie. Dlatego niech twój syn lub córka zdecyduje o wyborze mebli do pokoju młodzieżowego (sprawdź co wchodzi w skład pokoju młodzieżowego). Pamiętaj też: im starsze dzieci się stają, tym ważniejszy jest temat mody. Dlatego powinieneś zapewnić wystarczająco dużą garderobę w pokoju młodzieżowym.

Galeria realizacji mebli młodzieżowych, głównie białych

meble w pokoju dziecięcym biurko w pokoju dziecięcym
pokój młodzieży pokój wykonany przez stolarza
ładny pokój młodzieżowy wykonany przez Stolarza Turka nowoczesny pokój młodzieżowy